A SECRET WEAPON FOR Тварини

A Secret Weapon For Тварини

A Secret Weapon For Тварини

Blog Article

у клітинах відсутні клітинні стінки, пластиди, великі вакуолі;

Незабаром всі лисенята, зазвичай їх чотири, вибігають з нори і починають плутатися під ногами дорослих. Доводиться неабияк пострибати, перш ніж малюки досягнуть мети. Всякий раз, коли лисеня майже вирвало м’ясо з пащі дорослої лисиці, вона вправно викручується, і воно знову і знову бігає за батьками, намагаючись відібрати в них їжу.

Зазвичай егоїстичний, самець на цей раз не протестує і поступається своєю «квартирою» дітям.

З незапам'ятних часів метелики асоціюються з весною, красою, вічністю. Вони були символом…

Морські черепахи не можуть ховати голову під панцир, як це роблять їх сухопутні родичі.

Тварини для спілкування. Таких вихованців люди заводять для ігор, проведення дозвілля. Це кішки, собаки, рибки, гризуни та інші.

Приготуйтеся дізнатися про світ тварин те, чого зазвичай не розповідають на уроках біології і, тим більше, по телебаченню.

запасною речовиною клітин є глікоген — полісахарид, гомополімер α-глюкози, основна форма її зберігання в клітинах тварин, більшості грибів, багатьох бактерій та архей.

Сила тварин проявляється по-різному – в абсолютних показниках або відносно маси тіла.

Істота або живий організм, який наділений здатністю рухатися, розмножуватися і харчуватися. Вони є гетеротрофами і головним об’єктом вивчення науки зоології.

Якщо стаття видалася вам цікавою, будь ласка, поділіться нею з друзями в соцмережах

Батьки в усьому допомагають своїм дитинчатам. Вилизують їх з ніг до голови, очищаючи від найменших пилинок. Адже самі лисенята ледь-ледь можуть почухатись. Навіть коли діти починають виходити з нори, дорослі лисиці допомагають їм чиститись. Поступово, багато чому навчившись у батьків, дитинчата відчувають все більшу самостійність.

Вони починають ходити на полювання парами, а потім і поодинці. Нарешті приходить час, коли лисиця-мати проганяє від себе лисенят, click here які повертаються з полювання. Вона злобно кусає їх, і слідуючи вродженому інстинкту самостійності і гнані злостивістю матері, вони йдуть від сім’ї назавжди.

Серед тварин України, які є на межі зникнення, знаходяться їжак вухатий, лісовий кіт, сипуха, чорний лелека, бурий ведмідь, рись, горностай, лось, тюлень-монах.

Report this page